SKS
İTÜ SKS

İdari Yapı


SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI
 
Halil İbrahim GÜNGÖR (Daire Başkanı)

    Satınalma Şube Müdürlüğü
     
Hulusi BÜYÜK (Mali Hizmetler Uzmanı)

    Bütçe Tahakkuk ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü
   
  Ayten ÇİTCİOĞLU (Şube Müdürü)

    Yurtlar Şube Müdürlüğü

         İMKB (Vadi) Erkek Öğrenci Yurtları
         Şaban MUHACİR (Yurt Yönetim Müdürü)
         Nurten AKBULAK ÖZAMAÇ (Şube Müdürü)

         Gümüşsuyu Öğrenci Yurtları
         Ceyhun KAPLAN (Yurt Müdürü Vekili)

         Arıoğlu Kız Öğrenci Yurdu
         Gülbahar GÜNGÖR (Yurt Sorumlusu)

         Ayazağa Kız Öğrenci Yurdu
         Çiğdem TAŞ (Yurt Sorumlusu)

         Gök Öğrenci Yurdu
         Birsen TUNALI (Yurt Müdürü)

          Altan Edige Kız Öğrenci Yurdu
          Nurten BAŞMAN (Yurt Müdürü)

          Prof.Dr. Ali İhsan Aldoğan Kız Öğrenci Yurdu
          Gönül DÖNMEZ (Yurt Müdürü)

          Yılmaz Akdoruk Öğrenci Yurt Konukevi
          Hülya DOĞANÇ (Konukevi Sorumlusu)

    Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü
    Ayşe ŞAHİN (Yemek İşletmeleri Şube Müdürü)
    Arife AKTEPE (Müdür Yrd. - Ayazağa ve Tuzla Yemekhaneleri)
    Dilek DEMİRKOL (Müdür Yrd. - Maçka, Gümüşsuyu ve Taşkışla Yemekhaneleri)

         75. Yıl Öğrenci Sosyal Merkezi Öğrenci ve Personel Yemekhanesi
         Erkan AYDIN (İdare Amiri)

         Tuzla Denizcilik Fakültesi Öğrenci Yemekhanesi (Ortak)
         Gıda Teknikeri Kaan BOZYURT (İdari Sorumlu)

         Gümüşsuyu Makina Fakültesi Öğrenci ve Personel Yemekhanesi
         Gıda Teknikeri Hakan YAŞAR (İdari Sorumlu)

         Maçka Yerleşkesi Öğrenci ve Personel Yemekhanesi
         Gıda Mühendisi Dilek DEMİRKOL (Müdür Yrd.)

         Taşkışla Mimarlık Fakültesi Öğrenci ve Personel Yemekhanesi
         Gıda Teknikeri Cüneyt ÇELİK (İdari Sorumlu)

    Ayazağa Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü
    Dr. Veciha TAYLAN (Müdür)

    Maçka Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü
    Dt. Ayşe Vildan GÜNAYDIN PALA (Müdür)

    Kreş ve Anaokulu Şube Müdürlüğü
    Filiz SUMELİ (Kreş ve Anaokulu Şube Müdürü)

         Ayazağa Yerleşkesi Anaokulu
         Mine ŞAKAR

         Maçka Yerleşkesi Anaokulu
         Çiğdem ÖZİNANÇ

    Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi
    Cem DEMİRBAŞ (Birim Sorumlusu)

    Engelli Öğrenci Birim Koordinatörlüğü
    Çağrı ARTAN (Koordinatör)

    Veteriner Birimi
    Başak Çağla KAYMAZ (Veteriner Hekim)